NEDEN İNNOMAK ?

Gelecekten ümidimizi ve inancımızı asla yitirmiyoruz

Hayal ettik, inandık, çalıştık İNNOMAK’ı kurduk ve hayallerimizi gerçekleştirdik. Şimdi tekrar hayal ediyoruz, inanıyoruz ve çalışıyoruz…

Yaptığımız işe ve kendimize son derece güveniyoruz

Makine, endüstri ve elektronik mühendislik alt yapısı ve tecrübesine sahibiz. 12 yıllık otomat mesleki tecrübemiz, otomotiv sektörü ve sistem deneyimimiz bize bu güveni sağlamaktadır.

Mutlak Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerin gereksinimlerini tam anlamıyla anlayıp, sorunsuz müşteri memnuniyeti hizmeti esası üzerine çalışma kültürüne sahibiz.

Güven Verir

Bilgi, deneyim ve iş kültürünün getirmiş olduğu anlayış sayesinde, müşterilerimizin sipariş açtığından itibaren kalite, zamanında teslim gibi kaygılarından kurtulup endişesiz beklemelerini amaçlıyoruz. “hallederiz abi” değil, mevcut kapasite ve kısıtlar dahilinde net ve rakamsal olarak siparişlerin durumu hakkında doğru bilgi ve termin vermek temel anlayışımız arasındadır.

Rekabetçi Fiyat Sunar

Kaizen çalışmaları sayesinde süreçlerde ve operasyonlarda sürekli iyileştirme yoluyla verimlik kazanılması ve bu kazanımın fiyatlara yansıtılması sağlanmaktadır.

Kalite Hizmetimizin Esaslarındandır

• 16949 kalite sistem anlayışı çerçevesinde, olası hata ve risk faktörlerini önceden öngörerek gerekli tedbir ve aksiyonların alınması ve sürekliliği sağlanmaktadır.
• 16949 kalite sistem anlayışı çerçevesinde FMA, PAP, MSA, OEE ve SPC çalışmaları üretim aşamalarında uygulanmaktadır.
• Tüm faaliyetlerin tanımlı ve kayıt altında tutulması sağlanmaktadır
• Geriye dönük izlenebilirlik sağlanmaktadır.
• Gerekli ölçüm aletleri ile belirlenmiş operasyon noktalarında parça kalite kontrolleri yapılarak kayıt altına alınıp rapor oluşturulmaktadır.

Zamanında Teslim

• Parça siparişinin açılışından başlayıp sevk oluncaya kadarki tüm süreçler için risk faktörlerinin belirlenip önlemlerinin alınması nedeniyle olası hata bertaraf edilerek sevkiyat gecikmesinin önüne geçilmiş olunmaktadır.
• Üretim Planlama teknik ve tecrübesi sayesinde kapasite ve kısıtlar göz önünde bulundurularak doğru termin ile zamanında sevkiyat oluşturulmaktadır.

Gerekli Alt Yapı İle Sistematik Çalışmaya İmkan Sunar

• MRP, ERP sistem bilgilerine sahibiz. Bu sayede karmaşık yapılarda dahi nasıl yönetilmesi gerektiğinin bilincindeyiz ve bu doğrultuda çalışmaktayız.
• Gerekli analiz ve raporlar ile doğru şekilde yönetim hedeflenmektedir.

Mühendislik Hizmetleri Sunar

Ürün henüz tasarım aşamasında iken bilgi ve birikimleri dahilinde müşterilerine çözüm ve önerilerde bulunulmaktadır.

Modern Üretim Teknikleri Kullanır

• Yalın üretim modeli bilgi ve deneyimlerine sahibiz.
• Üretim alanında gerekli 5S tekniklerinin kullanılarak, üretim verimliliği sağlanması ve hataya yol açacak unsurların ortadan kaldırılması sağlanmaktadır. İşletme içerisinde yerlerin epoksi boya yaptırılmasıyla temiz ve ferah bir üretim atmosferi oluşturulmuştur

Esnek çalışma anlayışı sunar

Gerçek bir müşteri memnuniyeti esası üzerine, müşterilerimizi sıkıntıya düşürmemek adına her türlü aksiyon ve esnekliğe sahibiz.

Genç ve dinamik çalışan ekip ruhuna sahiptir

İşimizi seviyoruz. Bu sevgi sayesinde çalışmaktan yılmayan bir enerjiye sahibiz.